Book of Ra 6

Grāmata, Farons, pētnieks, kovbojs … visi labi zināmie simboli ir atkal apvienoti jaunākā Novomatic spēles ”6” versijā, Book of Ra 6. Pēc Deluxe spēles popularitātes daudzu spēlētāju vidū, parādās šī spēles versija, kas ir vizuāli un tematiski identiska iepriekšminētajai versijai.

    Vienīgā atšķirība un vienlaikus arī Book of Ra 6 priekšrocība, ir 6 ruļļi, kas nozīmē lielāku iespēju laimēt lielāku laimestu. Tādējādi spēle tiek spēlēta uz 6 ruļļiem un spēlē ir iespējams iegūt 6 vienādus simbolus, iepretim iepriekšējiem 5. Visi laimesti tiek uzskaitīti no kreisās uz labo pusi, kamēr spēlēt iespējams 10 uzvarošajās līnijās.

    Līdzīgi kā iepriekš Book of Ra bonusa spēle ir tā, kas padara to īpašāku par citām. Bonusa spēle nav mainījusies un ir tāda pati, kā iepriekšējās spēles versijās, proti, iegūstot 3, 4 vai 5 grāmatu simbolus, jums tiek piedāvāti 10 bezmaksas griezieni. Šajos griezienos jums tiek piešķirts bonusa simbols, kuram jāparādās uz pēc iespējas vairāk ruļļiem, tādējādi iegūstot lielāku laimestu (pēc tam, kad tas parādās kaut kuru uz ruļļa, simbols paplašinās uz visām trim ruļļa pozīcijām).

    Šī arī ir visizteiktākā pazīme Book of Ra 6 versijā, jūsu bonusa simbols var parādīties jau uz 6 ruļļiem, nevis tikai 5, kā tas bija iepriekšējās versijās, kas dod iespēju laimēt lielāku laimestu. Grāmata ir arī “wild card” simbols un visi laimesti ar “gamble” opciju var tikt palielināti līdz pat 5 reizēm.