Book of Ra Bingo

Kad Book of Ra spēļu automātu spēlei pievienojiet Bingo spēles elementus, iegūstiet Book of Ra Bingo versiju, ļoti neparastu un ne mazāk interesantu ierastās spēles versiju.

    Apvienojot divas spēles vienā nav pārsteigums, ka tiek piedāvāts plašs spēles elementu klāsts, kas palielina iespēju laimēt lielus laimestus, piemēram, bonusa spēle, papildu bumbas un džekpota opcija. Spēle sākas, kad izvēlaties vienu no (vai) 4 kārtis, ar kurām vēlaties spēlēt un izvēlaties lomas.

    Tam seko 30 ciparu izloze. Katra kārts ir atsevišķi un sastāv no 15 cipariem (3*5). Cipari tiek noteikti no 1 līdz 90 un starp kārtīm netiek atkārtoti, padarot katru kārti īpašu. Spēles mērķis ir iegūt vienu no laimīgajām kombinācijām, kas noteiktas spēlē, kur katrai ir arī noteikts atšķirīgs laimesta apmērs. Gadījumā, ja nonākat ļoti tuvu līdz uzvarošajai kombinācijai, spēle piedāvā par papildu samaksu iegādāties papildu bumbas.

    Vēl viena interesanta kombinācija, ko varat laimēt – iegūt ar kārtīm, ir tās, kur var uzsākt Book of Ra Bonus game  (5:10 bezmaksas griezieni). Kāršu kombināciju un laimestu sarakstu atradīsiet attēlā zemāk. Gadījumā, ja aktivizējat bonusa spēles bezmaksas bonusa raundu, spēle norit the Book of Ra Deluxe versijā. Viss augstākminētais veido fenomenālu klasiskā bingo un automāta spēļu kombināciju, kas papildu jau visam iepriekšminētajam, piedāvā arī iespēju laimēt lielo džekpotu. Spēlēt iespējams gan ātrākā, gan lēnākā versijā un nepastāv gamble opcija.

    Kad jau liekas, ka Novomatic Group vairs nevar pārsteigt, tie piedāvā šo neparasto un unikālo Book of Ra – Bingo spēles versiju. Izbaudiet spēles bezmaksas versiju mūsu mājaslapā.