Book of Ra Dice

Book of Ra Dice ir jaunākā no visā pasaulē pazīstamās spēles Book of Ra versijām. Gadījumā, ja esi liels Book of Ra Deluxe fans, un vēlies nelielas pārmaiņas un uzlabojumus, lasi tālāk. Novomatic Book of Ra Dice spēle sniegs jums visu šo.

    Spēles mērķis ir tieši tāds pats, kā visās citās spēles versijās, iegūt lielāko iespējamo ieguvumu no kreisās uz labo. Spēle noris 10 izspēles līnijās un 5 ruļļos un daži no spēles vērtīgākajiem simboliem ir kovbojs, farons, grāmata… un, protams, šī spēle ir padarīta vēl īpašāka ar tās bonusiem, kas ir gana aizraujoši un tiek laimēti, kad jebkur uz ekrāna parādās 3 vai vairāk grāmatas simboli.

    Pēc tam atveras bonusa spēle, kas sastāv no 10 bezmaksas griezieniem, kuros jums tiek piešķirts bonusa simbols, kam jāparādās pēc iespējas vairāk ruļļos, tādējādi iegūstot lielāku laimestu, AutoStart un gamble opcijas ir pieejamas.
    No visa iepriekšlasītā varētu secināt, ka šī ir Book of Ra Deluxe spēles identiska versija, tomēr, kas piesaista Dice versijā, ir vēl interesantāka grafiskā daļa, kas ar kubu palīdzību, kas atrodami apakšējā labajā stūrī (virs klasiskajiem simboliem), var padarīt spēles pieredzi vēl īpašāku.

    Book of Ra Dice versijā kubi ir novietoti virs katra simbola un parādās sarkanā, zaļā, dzeltenā.. krāsās, kas uzlabo grafisko iespaidu. Interesants slepeno dziļo piramīdu atklājums vislabāk var tikt atklāts, izmēģinot spēles bezmaksas versiju mūsu mājaslapā. Lai spēlētu, nav nepieciešams ielādēt papildu programmas.