Book of Ra Jackpot Edition

Book of Ra Jackpot Edition ir jaunāka Book of Ra Deluxe spēles versija. Tēma ir tāda pati, tāpat arī grafika un skaņas efekti, kā arī simboli ir jau visiem pazīstami (kovbojs, grāmata, farons…).

    Piedāvājot arī jau ierasto klasisko bonusa spēli (to aktivizē, iegūstot 3, 4 vai 5 grāmatas), kā arī džekpota bonusa spēli, kas šo spēles versiju padara jo interesantāku un aizraujošāku. Ar tās dinamiku, to gribas spēlēt tik ilgi, cik vien iespējams. Tas viss, protams, lai varētu aktivizēt džekpota bonusa spēli un iegūt vēl lielākus laimestus un lielāku naudas balvu.

    Ierastās spēles laikā uz jūsu spēles ekrāna var parādīties 12 zelta gabali, kuri pēc tam, kad izspēlēts raunds, kurā tie laimēti, kļūst par dārgumu lādi, piepildot to un palielinot iespēju aktivizēt bonusu, kuru minējām. Pēc tam, kad aktivizējiet bonusu, uz jūsu ekrāna var parādīties lauks ar 12 dimantiem (zils, sarkans, zelta un gaiši zilā krāsā). Iegūstot 3 pilnīgi vienādus dimantu simbolus, jūs aktivizēsiet džekpotu, kas var būt mazs, neliels, liels vai grandiozs, atkarībā no laimētajiem dimantiem. Gadījumā, ja laimējat grandiozo džekpotu, iespējamais naudas laimests var pārsniegt pat vairākus miljonus eiro.

    Book of Ra Jackpot Edition spēlēšana notiek uz 5 ruļļiem un 10 uzvarošajām līnijām un to var spēlēt ne tikai izklaidei, bet arī, lai laimētu lielu naudas balvu.