Book of Ra Magic

Var pārliecinoši teikt, ka Book of Ra Magic ir 2018. gada kazino spēļu hits, un visdrīzāk, ņemot vērā spēles specifiku, arī nākotnē tas nemainīsies un šī spēle atradīs savu ceļu pie daudziem spēlētājiem.

    Visā visumā tā ir identiska spēles Book of Ra Deluxe versija, tomēr kas šo spēli padara vēl labāku un citādu, ir ievērojami uzlabotie un paplašinātie bonusi (kas tiks aplūkoti zemāk).

    Neatvairāmā spēles grafika un jau pasaulslavenie simboli (tādi kā kovbojs-pētnieks, farons, grāmata – kas vienlaikus ir arī aizstāšanas un bonusa simbols, klasiskie burti A, K, Q, J, 10), augstas kvalitātes skaņas efekti, spēles dinamika un iespēja dubultot summu – spēles iespēja un daudzas citas interesantas lietas, kas padara šo Book of Ra spēles versiju īpašu. Arī šajā Magic versijā, spēle norit pa 10 izmaksas līnijām un 5 ruļļiem, un ieguvums tiek rēķināts no kreisās un labo pusi.

    Bonusa spēle atveras pēc tam, kad esi laimējis 3, 4 vai 5 grāmatas (bonusa simboli). Līdzko jūs laimējat 2 grāmatas, spēle palēlinās un spriedze pieaug, cenšoties iegūt grāmatas, lai atklātu bonusa spēli. Pēc tam, kad sākas bonusu raunds (10 bezmaksas griezieni), jums izlases kārtībā tiek piešķirts kāds no simboliem. Mērķis ir iegūt 2, 3, 4 vai 5 no piešķirtajiem simboliem (kas izvietoti, lai aizklātu 3. pozīciju cilindrā) un piešķirtu lielus laimestus. Kas padara Book of Ra Magic spēles versiju interesantu, ir tas, ka gadījumā, ja laimējat grāmatas bonusa spēles laikā, jūs iegūstiet 10 bezmaksas griezienus un varat aktivizēt vēl vienu bonusa simbolu. Šis atkārtojums ir iespējams līdz pat 9 reizēm, kad visi bonusa simboli ir aktivizēti. Šīs spēles laikā jūs pievienojat visus ieguvumus (no visiem simboliem) un iespēja laimēt patiesi lielus laimestus ievērojami palielinās.