Book of Ra Mystic Fortunes

Book of Ra Mystic Fortunes ir jaunākā spēles versija, ko piedāvā Novomatic, kas ir balstīta uz oriģinālās spēles Book of Ra Deluxe pamata. Šī populārā Ēģiptes tematikā balstīta spēles versija tiek spēlēta, izmantojot 10 izmaksu līnijas un 5 ruļļus.

  Pēc izskata un sajūtām Book of Ra Mystic Fortunes izskatās gandrīz identiski spēles iepriekšējām versijām. Arī šī spēles versija norisinās Senās Ēģiptes laikos Farona piramīdas kapenēs.  Tajā atradīsiet Senās Ēģiptes tematikas objektus, kā arī mazāk vērtīgus kāršu simbolus, tāpat arī simbolus A, K, Q un 10. Spēlē iekļauts arī drosmīgais pētnieks, Hors, skarabeji un Tutanhamons.

  Spēles opcijas

  Dažas no spēles aizraujošajām un mainīgajām iezīmēm:

  • Bezmaksas griezieni ar paplašinošajiem simboliem
  • Iespēja laimēt 1 no 4 džekpota laimestiem
  • 5 ruļļi
  • 10 izmaksu līnijas
  • Book of Ra bonusa simboli (Wild and Scatter)

  Jūs varat spēlēt Book of Ra Mystic Fortunes datorā, viedtālrunī vai planšetē. Viens grieziens jums var izmaksāt no 10 centiem līdz €100. Ja jums patika iepriekšējās Book of Ra Deluxe versijas, tad neapšaubāmi jums patiks arī šī.

  Bonusa spēles

  Jums jāpievērš uzmanība zelta grāmatai – Book of Ra, tāpēc, ka tas ir galvenais simbols, kurš var aizvietot visus pārējos. Ja jums izdodas savākt 3, 4 vai 5 zelta grāmatu simbolus, tad saņemsiet 1, 8, 80 reižu lielāku jūsu likmi, kopā ar citām bezmaksas spēles iespējām. Spēle sākas ar 10 bezmaksas griezieniem un dažiem speciāliem simboliem, kuriem uzkrītot, piepildīsies visi ruļļi. Ja jums uzkrīt 3 vai vairāk scatter simboli, tad jūs iegūsiet vēl 10 bezmaksas griezienus. Tagad vairs nav ierobežojumi tam, cik daudz bezmaksas griezienus varat iegūt spēlējot. Tātad nejauši tiks izvēlēts kāds simbols, kur pēc tam paplašināsies, aizpildot visu rulli, jo vairāk simbolus varat iegūt, jo lielāka iespēja iegūt lielisku laimestu.

  Džekpota iespējas

  The book of Ra Mystic Fortunes ir arī džekpota iespēja. Tiek piedāvāti 4 dažādi džekpoti. Ja jums uzkrīt 3 grāmatu simboli, kad grāmata Book of Ra parādās jebkurā vietā uz spēles ruļļiem, tas var veicināt džekpota laimesta iespēju, kas notiek pēc nejaušības principa.

  Ja tā notiek, tad jūs uz ekrāna redzēsiet 12 monētas, pieskarieties jebkurai no monētām un tiks atklāts simbols, ar kuru iespējams tikt pie grandioza, liela vai vidēja, vai pat maza džekpota.  Ja atklājas trīs vienādi simboli, tad tiks parādīts attiecīgais džekpots.

  Mazs (Mini) = 5 x likme  
  Vidējs (Minor) = 20 x likme  
  Liels (Major) = 800 x likme  
  Grandiozs (Grand) = 10,000 x likme  

  Kopsavilkums

  Jaunākā Book of Ra Mystic Fortunes spēles versija izskata un spēles gaitas ziņā ir gandrīz identiska to Book of Ra Deluxe. Tomēr jaunākā versija piedāvā jums maksimāli palielināt jūsu likmi pat 2 000 reižu no bezmaksas griezieniem, kamēr iepriekšējā versija – 500 reižu. Galvenais elements, ar ko šīs divas spēles atšķiras, ir pievienotā džekpota iespēja, kas ļauj jums laimēt 10 000 reizes vairāk, kā jūsu sākotnējā likme. Šo iemeslu dēļ mēs jums iesakām pamēģināt Book of Ra Mystic Fortunes un tikt pie lieliska laimesta.